czwartek, 20 kwietnia 2017

Udział w programie "Ewa gotuje" Ewy Wachowicz


Miałam ostatnio okazję być w Krakowie i to nie z byle jakiego powodu. Wzięłam udział w nagraniach do programu kulinarnego "Ewa gotuje" Ewy Wachowicz emitowanego na Polsacie. Bardzo się z tego powodu cieszę, bo to wyjątkowe przeżycie, które zostanie już ze mną na całe życie. 


Pani Ewa przygotowywała tortillę z mięsem wołowym i warzywną salsą z mojego przepisu. Możecie go znaleźć  TUTAJ  na moim blogu :-)


Powyżej zdjęcie tortilli Pani Ewy Wachowicz przygotowanych w trakcie trwania programu. Oczywiście przepyszne! ;-) Koniecznie musicie kiedyś takie zrobić. Pani Ewa dodała sporo przyprawy grillowej, ale mięso dzięki temu zyskuje na smaku. Odcinek z moim udziałem możecie obejrzeć już 20 maja w Polsacie.


Jadąc na nagrania nie stresowałam się, bo lubię występować i jestem raczej typem gaduły, niż cichej myszki. Mimo to, gdy już stanęłam w blasku reflektorów stres się pojawił. Tylko że... w sytuacjach stresowych dużo się śmieję i mówię ;-) Dlatego też obyło się bez cięć, a samo nagranie poszło szybko i było po prostu cudownie. Cieszę się, że mogłam tyle porozmawiać z Panią Ewą. To wyjątkowa osoba, pełna pogody ducha i charyzmy.


Po rozmowach, nagraniach i oczywiście degustacji, nadszedł czas pożegnania i tak też wraz z mężem wróciliśmy do domu, gdzie czekał na nas kochany syn Piotr :-)


Po tej wyprawie pozostaną mi nie tylko wspomnienia. Zostałam również obdarowana przez Panią Ewę jej dwoma książkami z autografami, miarką, siekaczką i produktami Kamis. No i oczywiście mam również wspólne zdjęcia z Panią Ewą ;-)


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza